Stikla durvis un starpsienas

Jebkurā telpā durvis ir neatņemama tās sastāvdaļa. Lai radītu vienotu telpas stilu, gaumīgu interjeru, durvis vai nu tiek īpaši izceltas, vai „iepludinātas” kopējā telpā. Izmantojot stikla durvis, ir iespējams panākt abus efektus, jo stikls ir pateicīgs materiāls, kuru var apstrādāt dažādi – tā, lai tas izceltos – kā centrālais telpas objekts, gan tā, lai tas būtu neuzkrītošs. Stikla durvis rada plašāku telpas efektu, kā arī dod papildus apgaismojumu.

Stikla bīdāmās durvis

Stikla durvis tiek pārvietotas gar sienu ar speciālu rullīti, kas pārvietojas pa vaduli, kurš, savukārt, ir piestiprināts pie sienas vai griestiem.
Galvenā bīdāmo stikla durvju funkcionāla pazīme ir spēja atvērt un aizvērt tās vienā plaknē.
Pateicoties tam, ir iespēja ievērojami ietaupīt darba telpu platību un, līdz ar to palielināt vietas, kur organizēt komfortablu atpūtu. Stikla durvīm ir lieliskas gaismas caurlaidības īpašības, kā arī vairākas iespējas dekoratīvai apdarei – tas dod iespēju saukt stikla durvis par īstu mākslinieka darbu, telpas skaistuma punktu.

Stikla veramas durvis

Stikla veramās durvis ir visbiežāk lietotais un populārākais stikla durvju konstrukciju veids. Veramo stikla durvju mehānismi nodrošina to atvēršanu tikai līdz 180 grādiem vienā virzienā. Veramās stikla durvis iedalās “kreisajās” un “labajās”, atkarībā no tā, kurā pusē ir eņģes.
Veramās stikla durvis var uzstādīt dzīvokļos, mājās, birojos, tirdzniecības un biznesa centros, veikalos. Bieži izmanto kā durvis saunās un dušās.

Ienākošo durvju grupas

Ienākošo stikla durvju grupa parasti sastāv no stikla durvju kopuma un neliela koridora, kas veido ieejas vējtveri.
Ienākošās grupas parasti atrodas publiskās vietās un paredzētas lielai cilvēku plūsmai. Tāpēc tām vispirms ir jābūt kvalitatīvām. Un tas ir iemesls, kāpēc ienākošo durvju grupām paaugstinātas prasības.